...........................AnImp_PL Anielskie Imperium - oddział z Shaiya "Sojusz Światła"...........................

Ogłoszenie

______________________________________________________________________________________________________________________ UWAGA !!! Forum OTWARTE !!! Co prawda jest jeszcze w rozbudowie, ale powoli w pełni zostanie udostępnione dział po dziale. Na chwilę obecną są już dostępne niektóre działy tak więc życzę wszystkim miłej zabawy ;) ***** Z góry dziękuję - HiroBT ***** ________________________________________________________________________________________________

#1 2011-03-26 09:24:33

 DiabloAssasi

Nowy użytkownik

8402499
Skąd: Czarnków woj.WLKP
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 5
Punktów :   

Logo Aniołów(szyld)

Witam!!!



Postanowiłem wpisać moje pierwsze spostrzeżenia:)
Strona główna:
-filmik w postaci miniatury,albo taki który z automatu już leci albo taki który po  kliknięciu na miniaturę odpal go na większy obraz:)
-mini czat "Shoutbox" ja bym go umieścił gdzieś na poziomie bądź poniżej linijki z logowaniem po prawej stronie,z doświadczenia wiem ze to jest bardziej przystępne:)
-hmm w galerii na razie jest pusto ale fajnie by było ja by można dodawać foty przez użytkownika ofc zarejestrowanego , albo chociaż opcja zgłoszenia fotki do galerii:xD

więcej uwag nie mam...pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez DiabloAssasi (2011-03-26 09:42:20)


Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym

Offline

 

#2 2011-03-26 13:19:15

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: Logo Aniołów(szyld)

Witam
Forum jak widać jest jednym wielkim projektem, który rozpisałem sobie na kartkach zaś odnośnik już internetowy jak widać dopiero powstaje od wczoraj i na dzień dzisiejszy jest zaledwie szkieletem tego co powstanie więc po prostu jeszcze troszeczkę cierpliwości hehe
Tak czy inaczej jak najbardziej wezmę pod uwagę owe propozycje
Co do samej galerii będzie takowa udostępniona jak na większości naszych fur ale dopiero po ustawieniu podstawowych rzeczy jak wszelkie zabezpieczenia itd.
Jeśli chodzi o chatbox tu akurat na każdym naszym forum jest on na samym dole choć nie widzę przeszkód by go ustawić na górze poza jedną - jego ustawienie jest prawdopodobnie narzucone przez serwis pun portal w którym funkcjonują nasze fora ale jeszcze to sprawdzę w wolnym czasie
Pozdrawiam i dziękuję za pierwsze spostrzeżenia i chęć rozbudowy forum

Offline

 

#3 2011-03-28 00:45:03

 Sheanna

Nowy użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Logo Aniołów(szyld)

Heja, co do Shouta to uważam,że na samym dole jest dobrze....jestem aktywna na kilku forach i tam zawsze shout jest na dole - jakoś tak przywykłam do tego....


"Nasza młodość jest czymś w rodzaju osobistego Olimpu, gdzie żyją jedyni bogowie, jakich stworzyliśmy. Tam wiara i wyobraźnia są najpotężniejsze, tam byliśmy niewinni, zanim staliśmy się naiwni a wreszcie cyniczni. I obojętnie, czy pamiętamy wszystkie szczegóły czy tylko fragmenty, młodość jest niewyczerpana"  Jonathan Carroll

Offline

 

#4 2011-03-28 10:53:11

 DiabloAssasi

Nowy użytkownik

8402499
Skąd: Czarnków woj.WLKP
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Logo Aniołów(szyld)

Może temu moja propozycja bierze się z stąd z przyzwyczajenia bo jestem aktywny na kilku forach motoryzacyjnych gdzie czat jest na starcie:)


Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl