...........................AnImp_PL Anielskie Imperium - oddział z Shaiya "Sojusz Światła"...........................

Ogłoszenie

______________________________________________________________________________________________________________________ UWAGA !!! Forum OTWARTE !!! Co prawda jest jeszcze w rozbudowie, ale powoli w pełni zostanie udostępnione dział po dziale. Na chwilę obecną są już dostępne niektóre działy tak więc życzę wszystkim miłej zabawy ;) ***** Z góry dziękuję - HiroBT ***** ________________________________________________________________________________________________

#1 2011-04-29 20:11:56

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Zamieszczane tu filmy powinny być zgodne w ową kategorią.
Miłego oglądania

Offline

 

#2 2011-05-12 02:24:16

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

"Zakazane Królestwo"
Ten film większość z Was już zapewne oglądała, jeśli nie to naprawdę bardzo polecam
Krajobrazy i scenerie sprawiają że można się zapomnieć a sama fabuła jest istną przygodą
Obsada aktorska doborowa.
Jakby nie było jeden z mych ulubionych filmów i pomyślałem ze i Wam się spodoba co za tym idzie warto tu takowy zamieścić
Miłego oglądania

http://www.8tv.pl/film/zakazane_krnzles … _lektor_pl

Offline

 

#3 2011-06-07 09:13:43

 YoYoPotomek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Jak wytresować smoka fajna bajka polecam

ADMIN EDIT:
Yoyo, skoro polecasz to poszukaj na necie tego filmu i wrzuć tu linka do niego, z chęcią obejrzymy
Tu nie polecamy słownie tylko od razu wrzucamy linka do owego filmu.

Offline

 

#4 2011-06-17 13:29:56

Kasia13M

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-14
Posty: 34
Punktów :   

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Piraci z Karaibów na nieznanych wodach

http://www.seans-online.pl/filmy_online … 17551.html

Własnie zaczynam go ogladac wiec nie znam jeszce jakosci filmu ^^

Offline

 

#5 2011-06-17 20:37:20

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Ehehe Kasiu gdybym mógł to byś buziaka dostała
Dziękuję - z wielką chęcią obejrzałem
Szkoda że końcówkę (napisy z muzyczką) ściął ten co ów film na serwer załadował ale i tak całkiem niezła wersja - z jego tłumaczenia też miałem z 2-3 razy ubaw
Tak czy siak jeszcze raz dzięki

Offline

 

#6 2011-06-18 11:29:15

Kasia13M

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-14
Posty: 34
Punktów :   

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Wiesz co ? sama sie niezle usmaiałam z napisow było pare momentow gdzie nie było tłumaczenia a w jednym było cos takiego [zabijcie mnie ale nie rozumiem;D] ten tekst mnie powalil xDD hehe

Ale film ogólnie jest spoko ^^ mimo ze poprzednie czesci były o wiele lepsze

Offline

 

#7 2011-07-23 12:34:36

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Hejka wszystkim, dziś wrzucę tu kilka nowych pozycji, które z pewnością nie tylko polubicie ale i pokochacie bowiem filmy te zabiorą Was w świat, z którego nie będziecie chcieli wychodzić

Na początek polecam "Salmon Kane" - świetny film balansujący na ni to średniowieczu ni to czasach broni palnej (coś na zasadzie piratów) ale i sporo wątków fantasy jak magia czy bestie piekielne.
Każdy kto grał i uwielbia klimaty gier fantasy/średniowiecze bankowo w tym filmie zakosztuje ów klimatu

Klikając w link przeniesiecie się w świat "Salomona Kane'a"

http://www.jakwkinie.pl/Solomon-Kane:-P … 2129f.html

-----------

Drugą propozycją jaką także z chęcią Wam polecam na wieczór to "polowanie na czarownice" gdzie jest zaiście doborowa obsada jak i klimat podobny do powyższego filmu.
Mimo iż końcówka troszkę odbiega od całej fabuły (jest ok ale jak dla mnie no troszkę niepotrzebnie zmienili klimat) cały film i historia jest po prostu genialna, pozwalająca niemalże wejść w ów świat tak że nie zorientujecie się kiedy minie czas jaki trwa ów film

Klikając w link zapolujecie na demony i odeskortujecie czarownicę wraz z prawymi rycerzami oraz przeżyjecie całkiem wciągającą przygodę

http://www.jakwkinie.pl/Polowanie-na-cz … 2114f.html


Życzę miłego oglądania
PS: Polecam oglądać wieczorem gdy jest już cicho i ciemno za oknem - filmy z klimatem najlepiej oglądać właśnie tworząc także dodatkowy klimat gdzie nic nas nie rozprasza.
PS2:Gdyby któryś link nie działał - pisać.

Offline

 

#8 2011-07-26 20:08:05

 Xiaoyuu

Nowy użytkownik

posiadam
Skąd: woj.podlaskie
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

Polecam obejrzenie filmu : ''Labirynt Fauna''. Jest to wspaniała fantastyczna opowieść, o dziewczynce, która odkrywa magiczną krainę w ogrodzie.
Film jest doprawdy wzruszający i dramatyczny. Serdecznie polecam dla dzieci, większych dzieci i dorosłych ).

Jednym z ciekawszych filmów, fantastyczno-kostiumowych jest film ''ILUZJONISTA''. Inspiruje, i bardzo długo pozostawia ciekawe i bardzo przyjemne odczucia. Jest niemal baśniowy, lecz nie wydaje mi się, że byłby przyjęty dobrze przez dzieci. Raczej film adresowany jest do dojrzalszych widzów. Serdecznie polecam, jest to jeden z filmów, które miło wspominam, i oglądnęłam go już kilka razy.


ADMIN EDIT:
Xiaoyuu - miło Cie poznać widać nowa u nas ale do rzeczy, tu polecamy filmy godne uwagi owszem ale od razu pod swoim krótkim opisem wrzucamy linka do owego filmu online żeby ułatwić zadanie nam wszystkim - szanujmy swój czas
Jak coś polecamy, od razu wrzucamy tu linka do danego filmu

Pozdrawiam
HiroBT



Tak więc, nie wiem jakie preferujecie serwery, mam jednak dobry serwer, na którym za 3,66zł można oglądać BEZ LIMITU wszystkie filmy na serwerze.
Strona nosi nazwę: www.zalukaj.pl , wykupuje tam limit co tydzień, a za zebrane punkty można przedłużyć 'doładowane' konto. POLECAM!

TAKŻE, link do ''LABIRYNT FAUNA''
I cz. - http://zalukaj.pl/zalukaj-film/1801/lab … 6_1_2.html
II.cz -  http://zalukaj.pl/zalukaj-film/9374/lab … 6_2_2.html

''ILUZJONISTA''

http://zalukaj.pl/zalukaj-film/1572/ilu … 2006_.html


Pozdrawiam, i polecam jeszcze raz filmy :-)

Ostatnio edytowany przez Xiaoyuu (2011-08-23 22:10:39)

Offline

 

#9 2011-07-31 01:40:23

 Angel.Mag

Użytkownik

35893427
Skąd: Gniew
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: BAŚNIE - FANTASY,LEGENDY,MITY,KOSTIUMOWE (typu Piraci z Karaibów itd.)

"Polowanie na czarownice " fajny film , oglądnęłam i polecam.Ciekawe zakończenie.Film godny uwagi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl